22.1°C
דף הבית של טו אילת

עדכון: IMAX אילת כבר לא פעיל! סגר את שעריו. הכתבה לא עדכנית.

אומרים על החוויה של IMAX אילת שהיא החזקה והאינטראקטיבית ביותר שעולם הסרטים ידע.
המונח "חי בסרט" מקבל משמעות חדשה כשתמונות עוצרות נשימה מוקרנות על מסך בגובה של בניין 8 קומות ומערכת סאונד מהמובילות בעולם בעוצמה של פי כמעט 20 ממערכת ביתית מזרימה צליל איכותי ואמיתי אל האוזניים.
זה מרגיש כל כך אמיתי עד כדי כך שמי שיוצא מאחד הסרטים באיימקס אילת יכול להגיד בפה מלא שהוא "חי בסרט".

מבחר הסרטים באיימקס אילת מזמן לכם את החוויה שלא תקבלו באף מקום אחר: להתחמק מדינוזאורים, לטפס על הר האוורסט, לצלול לצד כרישים לבנים במעמקי האוקיינוס ולהיפרד מכוח הכבידה בעודכם משייטים בחלל. הטכנולוגיה של איימקס אילת מאפשר לכם להרגיש כאילו אתם באמת שם, ואחרי הסרט - להצטער שאתם כבר לא שם.

איימקס אילת - על מה המהומה?

IMAX היא שיטת הקרנת סרטים בדרך מיוחדת, המעניקה חוויה עוצרת נשימה לצופים.
נראה כאילו הנתונים היבשים: מסך בגובה 8 קומות, מערכת קול ב-6 ערוצים ובעוצמה של 12,000 וואט (החזקה בעולם), פורמט הסרטה הגדול פי 10 מהפורמט המוכר בשאר בתי הקולנוע (35 מ"מ), ומערכת הקרנה שמייצרת חוויית תלת מימד חדה ואמיתי באיכות הטובה בעולם - נראה כאילו כל אלו לא מספיקים כדי להעביר את ייחודיות החוויה של איימקס אילת.

המקרן באיימקס אילת שגודלו כגודל טנק, מסוגל להאיר כמעט עד לירח! בזכות תכונותיו אלה, זכתה טכנולוגיית ה-IMAX, זו הנמצאת בשימוש באיימקס אילת, בפרס האוסקר היחיד מסוגו בעולם – פרס על הישגים טכנולוגיים. הבעיה המוכרת של זווית הראייה באולמות הקולנוע הרגילים אינה קיימת באיימקס אילת. 
ולמי שתהה: לא, לא תוכלו למצוא את זה במקום אחר. IMAX היא טכנולוגיה המוגנת בפטנטים ולא תוכלו לחוות את החוויה הזו במקום אחר חוץ מאשר בבית קולנוע של תאגיד IMAX העולמי. סרטי התלת מימד שאתם רואים בקולנוע "הרגיל" לא מתקרבים ברמתם לסרטים של איימקס אילת.

איימקס אילת - מחירים

כרטיס לסרט באיימקס אילת עולה 89 ש"ח לילד, ו-99 ש"ח למבוגר אולם גולשי אתר טו אילת זכאים להנחה של 15%.
לאחר ההנחה, המחירים לאיימקס מגיעים ל: 75 ש"ח לילד ו-85 ש"ח למבוגר בלבד!

נכון שמחירים של כרטיסים לסרט ב-IMAX אילת גבוהים פי שניים ממחיר צפייה בסרט רגיל, אבל לא מדובר בסרט רגיל, ואפילו לא בסרט תלת מימד רגיל (3D).
זו לא הוצאה שעושים כל שבועיים וגם לא בכל שנה. צפייה בסרט בטכנולוגיית IMAX היא חוויה חד פעמית שאסור לוותר עליה ולדעתנו, מחיר הכרטיסים שווה את התמורה.

היכן בדיוק נמצא ה-IMAX באילת?

אלו המגיעים לאילת בטיסה יוכלו להבחין בפירמידה הכחולה של ה-IMAX עוד ממרום גובהו של המטוס, ממש לפני הנחיתה, בסמוך לנמל התעופה. איימקס אילת ממוקם מצידה השני של הכיכר הסמוכה לקניון "מול הים", בפתחה של הטיילת (דרך יותם 4).

   איימקס אילת   

מיד לאחר שמניחים את המזוודות בבית המלון, מציצים מהחלון וכנראה שתבחינו ב-IMAX אילת במלוא הדרו.
אפשר להגיע אל ה-IMAX ברגל, אך למה לטרוח? בכל פינה בעיר אפשר למצוא מונית פנויה ולהגיע במהירות ונוחות אל חוויית ה-IMAX.

יש סיבה ש-70 מיליון איש צופים בסרטים של איימקס בכל שנה. התמזל מזלנו וגם בארצנו הקטנה תוכלו למצוא קולנוע שכזה, הלא הוא איימקס אילת. אל תפספסו את ההזדמנות.

ה-IMAXמספק חוויה רב חושית לכ-ו-ל-ם! לגדולים, לקטנים, לצעירים בגילם ולצעירים ברוחם. לילדים מספק המקום חוויה מיוחדת אותה לא פגשו מעולם במקום אחר, חוויה שלא יפסיקו להזכיר ולתאר משך ימים רבים. כל הצופים בסרט ב-IMAX אילת, הגדולים והקטנים, יוצאים כשחיוך ענק מרוח על פניהם ופיהם אינו פוסק מלהלל ולשבח את חוויית האיימקס המדהימה.

המקום בנוי בצורה מתאימה לצפייה לכל אחד מהמבקרים. זוויות הראייה טובות בכל מקום בו יושבים, ובכל פינה ופינה באולם ניתן לצפות בסרט בהנאה ובנוחות.

צפייה מהנה!

מזג אוויר
מזג אוויר באילת
טיסות
טיסות לאילת
תחבורה
תחבורה באילת
טיולים
טיולים באיזור אילת
מפה
מפה של אילת
מלונות
בתי מלון באילת
היסטוריה
היסטוריה של אילת
חירום
טלפונים וחירום